GeoGard EPDM

EPDM PondGard

Firestone PondGard aukštos kokybės EPDM sintetinės gumos membrana atspari vandeniui labai ilgą laiką. Puikus atsparumas ultravioletiniams spinduliams, aukštai temperatūrai, oksidacijai ir šalčiui leidžia Firestone PondGard geomembranai ilgą laiką išlaikyti mechanines savybes net ir esant ekstremalioms oro sąlygoms.

Lankstus ir elastingas

Firestone PondGard gerai veikia ant įvairių paviršių. Jis prisitaiko prie dizainerių kūrybiškumo, nepriklausomai nuo tvenkinio sudėtingumo, su optimaliais estetiniais rezultatais.

Tvirta

Firestone PondGard, kurio storis 1,0 mm, yra tvirta membrana, kurios mechaninės savybės puikiai susidoroja su iššūkiais, susijusiais su vandens saugojimu. Jo elastingumas (> 300%) ir lankstumas (net esant -45 ° C) leidžia prisitaikyti prie neišvengiamų pagrindo judesių ir pažeidimų (puikus atsparumas pradūrimui) visą tarnavimo laikotapį.

Greitas ir paprastas montavimas

Greitas ir paprastas Firestone GeoGard geomembranos montavimas leidžia pasiekti puikių rezultatų. Firestone priedai ir membranos lankstumas leidžia užsandarinti net sudėtingiausias detales. Nereikia papildomos įrangos membranos montavimui, o siūlių skaičius priklauso nuo membranos matmenų (nuo 93 m² iki 930 m²) ir yra ribotas. Netgi po ilgų naudojimo metų Firestone PondGard membranos gali būti iš naujo sumontuotos tvenkinio tvirtinimo ar taisymo atveju.

Draugiška aplinkai

Dėl savo cheminio inertiškumo ir atsparumo dumbliams ir mikroorganizmams Firestone PondGard membrana neskleidžia cheminių medžiagų į aplinką. Jungtinės Karalystės Vandens tyrimų centro (WRc) atlikti tyrimai rodo, kad ji nėra pavojinga vandens gyvūnijai.

EPDM GeoGard

Firestone Building Products jau daugiau nei 40 metų gamina ir tiekia aukštos kokybės EPDM geomembranas daugeliui sėkmingų projektų visame pasaulyje.

Firestone GeoGard EPDM yra stipri, lanksti ir elastinga geomembrana, kuri užtikrina ilgalaikį, patikimą, vandeniui atsparų sprendimą. Ji siūlo unikalius sprendimus daugeliui žemės ūkio, pramonės ir aplinkosaugos sričių.

 • Išskirtinis ilgaamžiškumas. Firestone GeoGard EPDM cheminė sudėtis (didelė suodžių ir sočiųjų anglies grandinių dalis) ir tai, kad ji yra vulkanizuota, reiškia, kad EPDM geomembrana labai atspari UV spinduliams, šilumai, ozonui, mikroorganizmams ir ekstremalioms oro sąlygoms.
 • Ypatingas lankstumas. Firestone GeoGard EPDM išlieka lanksti žemose temperatūrose iki -45 °C ir išlieka lanksti net po kelių dešimtmečių eksploatacijos.
 • Ypatingas elastingumas Firestone GeoGard EPDM geomembrana gali būti ištempta iki 300% visomis kryptimis ir po to grįžti į pradinę formą.
 • Didelis atsparumas pradūrimui Dėl labai gero lankstumo ir elastingumo, Firestone GeoGard EPDM geomembrana taip pat užtikrina puikų atsparumą statiniam krūviui.
 • Didelis atsparumas hidrostatiniam slėgiui Firestone GeoGard EPDM geomembranai beveik neribojamas atsparumas hidrostatiniam slėgiui, leidžiantis jį naudoti giliuose, didelės talpos vandens rezervuaruose.
 • Didelis trinties kampas The Firestone GeoGard EPDM geomembranos didelis trinties kampas (27,5°), kuris palengvina montavimo procesą (darbuotojai neslysta ant jos ir geomembrana lieka vietoje), ji yra stabilesnė nuolydžiuose, todėl nereikia naudoti tekstūruotos geomembranos.
 • Greitas ir paprastas montavimas Firestone GeoGard geomembranos montavimas yra labai paprastas ir leidžia pasiekti puikių rezultatų.
GEOMEMBRANA

Patikimos savybės reikliose aplinkose.

Firestone EPDM Geomembrana - tai guminė danga, siūlanti lankstų ir ilgaamžį sprendimą, plačiai naudojamą žemdirbystės, pramonės ir komercinės aplinkos įrenginiuose, tokiuose kaip:
 • Skysto mėšlo lagūnos
 • Srutų talpyklos
 • Priešgaisriniai rezervuarai
 • Žuvivaisos tvenkiniai
 • Drėkinimo rezervuarai ir kanalai

 • Nuotekų kaupimo rezervuarai
  • Dirbtinio sniego rezervuarai
  • Dirbtinės šlapžemės
  • Sąvartynų uždengimas
  • Dirbtiniai ežerai
Nepriklausomai nuo talpos įrengimo sudėtingumo ar didelių vandens kiekių, Firestone EPDM Geomembranos sistema yra lengvai įrengiama ir patikimai veikia ilgus metus.

Patikrintas produktas

Tūkstančiai įrenginių visame pasaulyje, dauguma jų reikliausiose aplinkose, - yra gyvas išskirtinių Firestone EPDM Geomembranos savybių įrodymas.Pirmieji Firestone guminės geomembranos gaminiai buvo panaudoti drėkinimo rezervuarams Pietų Ispanijoje prieš beveik 40 metų. Šiandien, netgi po dešimtmečių eksploatacijos metų, danga vis dar užtikrina patikimą vandeniui nelaidžią konstrukciją.

Savybės ir privalumai

Ypatingas lankstumas ir ilgėjimas
Firestone EPDM Geomembrana pasižymi ypatingu elastingumu ir gali būti ištempta iki 300% visomis kryptimis be įtrūkimų. Tokiu būdu geomembrana prisitaiko prie žemės paviršiaus.

Atsparumas hidrostatiniam slėgiui
Lyginant su kitomis įprastinėmis geomembranomis, Firestone EPDM Geomembrana pasižymi beveik neribotu atsparumu hidrostatiniam slėgiui. Šios savybės leidžia šią membraną naudoti gilių, didelės talpos vandens rezervuarų įrengimui.

Erdvinis stabilumas
Skirtingai nuo termoplastinių membranų, kurios gali negrįžtamai deformuotis ir suplonėti, Firestone EPDM Geomembrana lengvai deformuojasi, bet lygiai taip pat lengvai grįžta į pradinę padėtį ir formą.

Ilgalaikis patvarumas
Pirmosios Firestone kaučiuko dangos buvo įrengtos dar 1973 metais - tai puikiausias šių membranų ilgaamžiškumo įrodymas. Firestone EPDM Geomembrana siūlo atitikmenų neturintį atsparumą UV spinduliams, ozonui ir ekstremalioms temperatūroms. Membrana nepatiria jokių fizikinių savybių pokyčių, nepriklausomai nuo to, ar eksploatuojama atvirame ore, ar uždengta. Jos sudėtyje nėra plastifikatorių, kurie galėtų migruoti ir sukelti priešlaikinį membranos savybių praradimą. Esant poreikiui, EPDM Geomembrana yra lengvai remontuojama netgi po dešimtmečių eksploatacijos.

Paprastas įrengimas
Firestone EPDM Geomembrana gaminama didelio ploto vientisais lakštais, kurių plotis yra iki 15,25 m, o ilgis - iki 30,5 m (465 m2). Dėl šios priežasties didelių paviršių įrengimo laikas sutrumpėja, o sandūrų skaičius yra minimalus. Be to, Firestone QuickSeamTM juostų sistema užtikrina jau išbandytą sandūrų formavimo metodiką, kuriai nereikia specialių prietaisų.

Cheminis atsparumas
Firestone EPDM Geomembrana pasižymi aukštu atsparumu šarminiams ir rūgštiems lietums, ištirpusiems nitratams ir fosfatams, alkoholiams, dirvožemio chemikalams bei mikroorganizmams. Reikėtų vengti kontakto su angliavandeniliais, nafta, karštu asfaltu, riebalais, alyvomis ir chloru.

Draugiška aplinkai
Firestone EPDM Geomembrana yra chemiškai stabili membrana, neišskirianti teršalų į gamtą. Dėl savo ilgaamžiškumo bei perdirbimo galimybių, o kartu ir dėl naudojimo vandens išteklių taupymui bei gamtos apsaugai, ši geomembrana - ekologiškas sprendimas. Be to, Firestone siekis saugoti aplinką sąlygojo daugybę kompanijoje vykdomų aplinkosauginių iniciatyvų, įskaitant ir sertifikuotos aplinkos apsaugos vadybos sistemos ISO 14001 įdiegimą EPDM gamybos vietose.
Savanorių pr. 124B, LT-03153, Vilnius, Lietuva

Kontaktai

{rsform 7}

Please publish modules in offcanvas position.